درآمد زایی از طریق معرفی دوستان

درامد زایی از طریق معرفی دوستان

وقتی شما در سایت ثبت نام کردید (اگر هنوز ثبت نام نکرده اید میتوانید از طریق لینک اقدام کنید) ، وارد پنل مدیریتی خود شوید از قسمت “کد زیرمجموعه گیری یک لینک که مختص شما است در اختیارتان گذاشته میشود، هر یک از دوستان شما که از طریق لینک شما در سایت وارد شوند و ثبت نام کنند پس از شروع به کار و کسب امتیار معادل ۱۰% از امتیازی هایی که ایشان کسب می کنند برای شما به حسابتان اتوماتیک واریز میشود
۱- شما هیچ محدودتی در معرفی دوستان و آشنایان خود ندارید
۲- از درامد دوستان شما هیچ امتیاز یا مبلغی کم نمیشود بلکه فقط به شما ۱۰% به عنوان حق معرفی پرداخت خواهد کرد.

، دقت کنید که هر شخص فقط و فقط از یک کامپیوتر میتواند اقدام به ثبت نام و اجرای نرم افزا کند.درصورتی که با لینک خود مجدد ثبت نام کنید سیستم تشخیص داده و نام کاربری شما و کل امتیاز های کسب شده شما را مسدود خواهد کرد

سوالات متداول :

 

۱- چه تعدادی از دوستان و اشنایان خود را میتوانم معرفی کنم؟

ج: نامحدود، (هیچ محدودیتی در تعدادی معرفی وجود ندارد)

۲- تا چه زمانی بابت افرادی که معرفی کرده ام می توانم کسب درامد داشته باشم ؟

ج: تا زمانی که آن ها خود نرم افزار را اجرا کنند و امتیاز کسب کنند.

۳- چگونه درخواست امتیاز به پول میتوانم بدهم؟

ج: توسط نام کاربری و کلمه عبور خود وارد قسمت مدیریتی می شوید. و از قسمت “درخواست پرداخت ” درخواست خود را ارسال میکنید، طی ۲۴ ساعت معادل ریالی که درخواست کرده اید به حساب شما واریز میشود ؟

۴- حداقل مبلغی که میتوانم درخواست بدهم چه مقداری است ؟

ج: حداقل موجودی شما جهت واریز به حسابتان بایستی ۵۰،۰۰۰ ریال باشد. که با توجه به حجم و تعداد درخواست ها این مبلغ میتواند افزایش یابد.

۵- منبع درآمد خود شما چیست و چرا بابت بازدیدی که من از سایت ها انجام میدهم، پول دریافت میکنم ؟

ج: بسیاری از مدیریان سایت ها برای اینکه سایتشان بر اساس کلمات کلیدی دلخواهشان به صفحه اول بیاید، این هزینه را میکنند، درحقیقت نیاز به بازدید های بسیار از سایتشان وجوود دارد که گوگل سایت آن ها را در صفحه اول خود نمایش دهد (البته فاکتور های زیادی وجود دارد که این یکی از این موارد است)

 

منبع : دانلود